Україна і світ

План Тимошенко для аграріїв: фіксований податок на землю та беззаставні кредити

План Тимошенко для аграріїв: фіксований податок на землю та беззаставні кредити

Довгострокові беззаставні кредити під 3% річних зі спеціальним страхуванням ризиків та один фіксований податок на гектар землі.

Саме такими мають бути першочергові кроки відродження вітчизняного сільського господарства.

Про це пише Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook, презентуючи черговий ролик щодо Нового економічного курсу.

“Ми введемо один фіксований податок на гектар землі та назавжди зупинимо рейдерство. Ми ніколи і нікому не дозволимо забрати у селян землю. Ми надамо довгострокові – на 5-7 років – кредити під 3% річних. І не під заставу, а під спеціальне страхування ризиків”, – запевняє лідер “Батьківщини”.

Українське фермерство Юлія Тимошенко називає феноменом, “що існує всупереч обставинам, а не завдячуючи їм”. На думку політика, держава, замість носити землеробів на руках, здебільшого їм шкодить.

Непосильні податки і побори, відсутність доступних кредитів, відсутність будь-якої допомоги – все це державна аграрна політика України на сьогодні,
– констатує голова партії.

На переконання Юлії Тимошенко, концепція відродження АПК, яку запропонувала “Батьківщина”, подолає і справжню “чуму” українського бізнесу та фермерства – рейдерство. І вітчизняні поля перестануть бути місцем збройних сутичок, як це часто буває сьогодні.

“Буквально днями на Харківщині відбулася чергова спроба бандитського “відбору” землі у фермера з Харківщини. З погрозами, зброєю та стріляниною. Фермерство в Україні сьогодні – це різновид бойових дій”, – обурюється Тимошенко.

Лідер “Батьківщини” впевнена: загалом Новий економічний курс, який буде презентовано 21 вересня, змінить стратегію роботи українського агросектору – дозволить фермерам не торгувати сировиною, а забезпечити весь світ готовою продукцією.

“Це Новий економічний курс, і я впевнена в його успішності”, – додала Юлія Тимошенко.

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close