Україна і світ

Північна та Південна Кореї планують відкрити спільний офіс неподалік кордону

Північна та Південна Кореї планують відкрити спільний офіс неподалік кордону

Південна Корея та КНДР відкривають урядовий офіс на території Північної Кореї, що є історичним кроком у відносинах між двома державами.

Про це повідомляє The Times.

Зазначається, що у п’ятницю, 14 вересня, дві Кореї відкривають спільний так званий “офіс зв’язку” в Кесоні, який розташований найближче до кордону між двома країнами.

Це перший в історії випадок, коли південнокорейські офіційні особи будуть постійно розміщуватися в КНДР з кінця війни 1950-53 років в Кореї, яка розділила півострів.

В одному офісі разом працюватимуть двадцять південнокорейських та дещо менша кількість північнокорейських чиновників. Вони працюватимуть над спільними проектами узгодженими з Кім Чен Ином та президентом Південної Кореї на спільному саміті, який проходив у квітні.

Офіс зв’язку стане цілодобовим консультаційним і комунікаційним каналом для просування міжкорейських відносин, ослаблення військової напруженості і встановлення миру на Корейському півострові,
– йдеться в заяві Міністерства об’єднання Південної Кореї.

Відкриття офісу було заплановано на початок серпня. Затримка, ймовірно, пояснюється необхідністю заспокоїти посадових осіб США, які побоюються, що Північна Корея буде винагороджена занадто швидко, не зробивши конкретних кроків щодо відмови від своєї ядерної зброї.

 

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close