Україна і світ

Після розслідування журналістів НАБУ зобов’язали відкрити проти міністра юстиції провадження

Після розслідування журналістів НАБУ зобов'язали відкрити проти міністра юстиції провадження

Солом’янський суд зобов’язав Національне антикорупційне бюро відкрити провадження щодо міністра юстиції Павла Петренка за підозрою у декларуванні недостовірної інформації.

Про це йдеться у відповідь на звернення юристів “Тисни” (Bihus.Info) за матеріалами програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”. Провадження мають відкрити за ст. 366-1 “Декларування недостовірної інформації”.

Після розслідування журналістів НАБУ зобов'язали відкрити проти міністра юстиції провадження
Ухвала Солом’янського суду

Нагадаємо, раніше журналісти програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” з’ясували, що племінниця міністра Божена Клічук після його призначення стала власницею двох квартир у елітних житлових комплексах на Печерську і автомобіля Lexus NX200.

Водночас, відповідно до електронної декларації Петренка він не має власного житла, а мешкає в орендованому. А його племінниця не мешкає в жодній з двох записаних на неї квартир дівчина. А проживає в третій, маминій, – на бульварі Шевченка.

В декларації міністра вказано, що він володіє 11-річним Volkswagen Golf, але при цьому користується орендованою Toyota. При цьому Петренко має солідні суми в готівці та на банківських рахунках.

Свою участь в придбаннях племінниці міністр Петренко спростував. При цьому він підтвердив, що у травні мав спільний відпочинок з нею у Туреччині і сплатив за нього.

Повний випуск розслідування програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” дивіться тут. 

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close