Україна і світ

Підозра Омеляну: з’явилася реакція політсили урядовця

Підозра Омеляну: з'явилася реакція політсили урядовця

Політичної партія “Народний фронт”, до складу якої входить міністр інфрастуктури Володимир Омелян, вважає, що підозра проти нього з боку Національної антикорупційної прокуратури є політично вмотивованою.

Відповідне повідомлення прес-служба політсили поширила на своїх ресурсах.

“Ми створили антикорупційні органи, виділили мільярдні бюджети на них, і вважаємо, що боротьба з корупцією – один із пріоритетів державної політики. “Народний фронт” вимагає не плутати боротьбу з корупцією із боротьбою з політичними опонентами та відмовитися від залучення антикорупційних органів у виборчий процес. Відповідь на підозри лежить на поверхні – в Україні почалися вибори”, – підкреслюють у народному фронті.

Крім того, представники партії наголосили, що зміст підозри, яку було вручено члену уряду, є свідченням того, що той – законослухняний громадянин.

Політично вмотивоване слідство проти нього велося півтора роки. Міністр не вчинив жодного правопорушення за весь час його перебування на посаді: жодного факту лобіювання, жодного факту хабара, жодного факту конфлікту інтересів слідство за півтора роки не встановило, тому що їх немає,
– додають у НФ.

Крім того, у партії наголосили, що захищатимуть позицію щодо невинуватості міністра всіма законними методами у судових інстанціях.

“Так само ми є переконаними, що внесення завідомо порожньої та ущербної підозри переслідує політичну мету: з одного боку, дискредитації уряду та міністра, а з іншого – потуги НАБУ зупинити падіння рівня довіри українців до новоствореного антикорупційного органу. Відтак, ми закликаємо керівництво НАБУ позбутися політичних амбіцій, припинити дискредитацію боротьби з корупцією, почистити власні ряди від політиканів, корупціонерів із посвідченнями детективів НАБУ та просто недолугих і некваліфікованих співробітників. Також ми звертаємося до наших партнерів з країн Великої сімки із закликом дати об’єктивну оцінку ганебним сигналам політизації антикорупційних органів”, – підсумовується у повідомленні.

Нагадаємо, уранці 13 вересня стало відомо, що співробітники Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну. Йому закидають незаконне збагачення та недекларування доходів. Згодом чиновник підтвердив вручення йому підозри співробітниками НАБУ, зазначивши, що “сенсацій не знайшли”. 

Водночас керівник САП Назар Холодницький зазначив, що прокурори не клопотатимуть про арешт чи затримання урядовця, а проситимуть про запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 5 мільйонів гривень.

хроніка подій

 • 16:00
  13 вер

  НАБУ повідомило про підозру Омеляну: кому вигідний наступ на уряд

 • 14:25
  13 вер

  Чому САП не клопотатиме про арешт для Омеляна: пояснення

 • 13:27
  13 вер

  Омеляну оголосили підозру: відомо, коли обиратимуть запобіжний захід

 • 18 серп
  2018

  “Це фейк”: Омелян прокоментував інформацію про продаж продукції компанії дружини у РФ та Криму

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close