Україна і світ

Переживаю, що дух Майдану може зникнути – Бернар-Анрі Леві

Журналіст та філософ Бернар-Анрі Леви розповів Фактам ICTV, чому він переймається майбутнім України та хто з українських політиків для нього приклад.

Переживаю, що дух Майдану може зникнути – Бернар-Анрі Леві

Під час форуму YES, що проходить у Києві, Факти ICTV поспілкувались з французьким журналістом, філософом та письменником Бернаром-Анрі Леві, який розповів про свої  непокоєння щодо України та назвав українського політика, яким захоплюється.

Зокрема, Леві зізнався, що йому страшно за майбутнє України:

– Мені страшно за Україну. Я боюсь, що у виборчий процес можуть втрутитись ваші найближчі сусіди та фальсифікувати результати.

Французький активіст приїжджав з промовою на Майдан під час Революції Гідності. Згадуючи ці часи, він додав:

– Я переживаю, що дух Майдану, а це насправді величний дух, може згаснути та згодом зникнути. Я також боюсь, що українці виступлять проти нового шляху України. Я боюсь за все це.

Переймаючись майбутніми виборами в Україні, Бернар-Анрі Леві висловив свою прихильність до теперішнього президента України та нагадав, що він зробив багато для своєї держави:

– Я думаю, що ви маєте президента, який гарно виконує свою роботу. Я знаю, що деяким він не подобається. Однак, Президент Порошенко обєднав країну, створив потужну армію, він активно протидіє Росії, він запроваджує реформи проти корупції. Тому я вважаю, що він робить хорошу роботу.

Також, філософ не забув нагадати, що YES – конференція, яка від самого початку проводилась в Ялті. Він висловив щиру надію на те, що невдовзі Крим таки приєднається до України:

– Я сподіваюсь, що наступна конференція пройде у Криму. Вона має там пройти. Не забувайте, що YES означає саме Ялтинська європейська стратегія.

Джерело ФАКТИ. ICTV
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close