Україна і світ

Олена Шоптенко зізналась, чи піде на проект “Танці з зірками”

Олена Шоптенко зізналась, чи піде на проект "Танці з зірками"

Поки триває зірковий челендж щодо участі в “Танцях з зірками”, свою згоду оприлюднюють й інші учасники проекту. Так, молода мама Олена Шоптенко зізналась, що також буде причетна до створення танцювального перфоменсу.

Не минуло й 2 місяців після пологів Олени Шоптенко, як хореограф анонсувала, що повернеться на телеекрани. Зірка візьме участь у новому сезоні шоу “Танці з зірками”, перший випуск якого глядачі побачать 26 серпня.

“Ну ось тепер вже можна відповісти на головне питання останнього місяця. Так, я буду брати участь в “Танці з зірками”, тільки цього разу в якості головного хореографа-постановника. Разом з парами і командою проекту ми зробимо все можливе, щоб по-справжньому здивувати вас приголомшливими постановками”, – зізналась вона. 

До допису Олена Шоптенко додала фото, на якому вона позує на фоні реклами “Танці з зірками”. Хореограф вбрана в розкішну сукню та взуття для танців. 

 

Нагадаємо, що другий сезон шоу “Танці з зірками” стартує 26 серпня на каналі 1+1. Зірковими суддями шоу будуть Катерина Кухар, Влад Яма та Дмитро Монатік. На участь у проекті погодились Маша Єфросиніна, Іраклі Макацарія, Ігор Ласточкін, Денис Берінчик, Аніта Луценко, Слава Камінська, Павло Вишняков, Мішель Андраде, Микола Тищенко, Леся Нікітюк та Злата Огневич.

Джерело Телеканал новини «24»
09.08.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close