Львівський портал

Октет «Орфей» запрошує на «Гімн любові»

Чоловічий вокальний октет «Орфей», який підкорив усю Європу, підготував для львів’ян ексклюзивну концертну програму «Гімн любові». Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

Уже 12 листопада «Орфей» подарує незвичне дійство – улюблені композиції про любов у різних стилях і аранжуваннях.

Октет «Орфей» також виконує нові пісні, написані або аранжовані самими ж співаками групи.

Як відомо, у репертуарі «Орфею» – українська та зарубіжна духовна музика, літургія східного обряду, українські народні та популярні пісні в різноманітних обробках, колядки, а також цікаві зразки світової музики.

Колектив працює в різних виконавських стилях проте, головною сферою діяльності ансамблю залишається акапельний спів.

«Англійська, італійська, французька і українська музика в авторських аранжуваннях октeту «Орфeй» – ексклюзив проекту. Нове звучання пісні «Два кольори» у нових акцентах, пісня «Адажіо» Альбіноні у пeрeкладі українською мовою Богдана Стельмаха, попурі на любовні тeми від Івасюка і одноймeнна пісня з рeпeртуару Eдіф Піаф «Гімн любові» українською – ось такий широкий музичний спeктр «Гімну любові» від «Орфею». Але зауважмо, що ми хотіли підняти тeму любові у широкому аспeкті. Це любов до жінки,  дитини, Батьківщини, рідної країни. Власнe, йдe мова нe конкрeтно про любов чоловіка до жінки чи навпаки, а любов як масштабнe явищe у всіх її проявах», – коментує майбутню подію один з учасників «Орфeю» Сeмeн Пігура.Львівян та гостей міста запрошують на концерт у понеділок, 12 листопада, о 17:30 та 20:00, у Національний академічний драматичний театр ім. М. Заньковецької.

Квитки на виступ о 17.30 можна придбати тут: concert.ua, а об 20.00 тут: concert.ua

Довідка

Чоловічий вокальний гурт «Орфей» складається з восьми професійних співаків та музикантів, кожен з яких має вищу музичну освіту і достатній попередній досвід співу в багатьох професійних та самодіяльних хорових колективах Львова та України.


Джерело ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ
2018-10-11 18:20:52
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:
Close