Україна і світ

“Нервова скептична посмішка”: журналістка розповіла, як Омелян “відбивався” у суді

У п’ятницю, 14 вересня, суд обирав запобіжний захід міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Про те, що відбувалось протягом процесу та у кулуарах, у інтерв’ю 24 каналу розповіла журналістка Анна Калюжна, яка побувала на місці подій.

– Міністра Омеляна відпустили на поруки міністра Ігоря Жданова і депутата із фракції “Народний фронт”. Маловідомого настільки, що я навіть прізвища його не можу згадати. Хоча у залі були присутні і інші, куди більш знані політики, та вони якраз не виявили бажання взяти Омеляна на поруки.

– У Омеляна була така нервова скептична посмішка весь час, поки прокурор читав підозру. Втім, з промови на суді чулись лише політичні заяви. Мовляв, “я – реформатор”, “я зекономив дев’ять мільярдів”, “я запровадив ProZorro”. І запевняв, що бореться з корупцією, а не є корупціонером.

– Щодо суті обвинувачень, під час процесу Омелян уникав коментарів. Навіть коли ми почали ставити йому запитання, їх доводилось озвучувати по три рази. Наприклад, стосовно автівки і кому вона належить, міністр не давав прямої відповіді, і з нього ледь-ледь витягли, що автівка брата, а сам Омелян користувався нею лише кілька разів. Втім, у самого чиновника є автомобіль Volvo, стосовно якого підозрюють заниження вартості з боку Омеляна у декларації.

Про візит до суду Олега Ляшка, якому теж НАБУ готує підозру, і про суддю, якого підозрюють у недостовірному декларуванні – дивіться в інтерв’ю.

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close