Україна і світ

“Непогана спроба”: пропагандист Філліпс в’їдливо відреагував на звернення України

"Непогана спроба": пропагандист Філліпс в'їдливо відреагував на звернення України

Кремлівського пропагандиста Грема Філліпса, якого затримали після провокації у посольстві Грузії у Лондоні, відпустили під заставу.

7 серпня поліція Лондона затримала псевдожурналіста Грема Філліпса після провокації на території посольства Грузії у Великобританії під час виставки, присвяченій 10-й річниці з початку російсько-грузинської війни.

Після затримання посольство України у Великобританії оприлюднило звернення із закликом провести розслідування щодо Філліпса не лише через провокацію на території посольства Грузії, але й за терористичну діяльність на сході України.

Кремлівський пропагандист після заборони в’їзду в Україну неодноразово бував на території окупованих районів Донбасу і відкрито показував свою підтримку проросійським бойовикам.

Ввечері 8 серпня Філліпс повідомив, що після затримання у Лондоні поліція відпустила його під заставу.

Щоб наразі закрити цю тему. Мене випустили під заставу, а звинувачення проти мене – незаконне проникнення на територію посольства. Вони конфіскували мої камери і матеріали. Також мені заборонили наближатися до цих брудних брехунів з посольства Грузії у Великій Британії,
– написав він у своєму Twitter.

Звернення українського посольства до британської влади з вимогою розслідувати його терористичну діяльність на Донбасі пропагандист назвав “непоганою спробою”.


Джерело Телеканал новини «24»
09.08.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:
Close