Україна і світ

Нейромережа передбачила ріст і розвиток людини по ДНК

Нейромережа передбачила ріст і розвиток людини по ДНК

Вчені з Університету штату Мічиган (США) створили алгоритм, здатний на основі аналізу ДНК передбачати зростання, щільність кісток і навіть рівень освіти людини.

Про це пише журнал Genetics.

“Хоча ми підтвердили працездатність інструменту для трьох цих конкретних випадків, тепер ми можемо застосувати той же метод і для передбачення інших складних характеристик, пов’язаних з ризиком серцево-судинних захворювань, діабету і раку грудей”, –пояснив провідний дослідник Стівена Сю.

Вчені використовували в роботі анонімні особисті дані і результати секвенування ДНК 500 000 британців, що містяться у відкритій базі UK Biobank. Нейросеть навчили аналізувати мінімальні відмінності в геномах людей.

Відзначається, що найпевніше нейросеть прогнозувала крайності – наприклад, ризик розвитку аномально крихких кісток або серйозних труднощів навіть зі шкільним навчанням.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Джерело Телеканал новини «24»
10.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close