Україна і світ

Не треба ставити задачу переконати Путіна, – Святослав Вакарчук

Не треба ставити задачу переконати Путіна, – Святослав Вакарчук

Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук 15 вересня відповів на питання, чи переконав би президента Росії Володимира Путіна в тому, що є серйозним представником національних інтересів, з яким господар Кремля не зможе гратися.

Так, британський журналіст Стів Сакур у межах проведення 15-ї “Ялтинської європейської стратегії” в Києві запитав у Вакарчука: “Якщо б Ви мали владу, Ви б переконали Володимира Путіна, що Ви – серйозний представник національних інтересів, з яким Путін не зможе гратися?”

Не треба ставити задачу переконати Путіна. Треба переконати своїх людей! Ми не повинні переоцінювати загрози, але маємо розуміти, що ключ на всі питання лежить в Україні. Треба зробити так, щоб люди хотіли жити в цій країні, щоб хотіли повертатися сюди,
– відповів музикант.

Зазначимо, що виступ Вакарчука та інших політиків у межах “Ялтинської європейської стратегії” транслювало “Новое Время”.

До слова, в одному з соціологічних опитувань українці висловили думку, що Святослав Вакарчук є найменш вигідним для Росії ймовірним кандидатом у президенти України.

Зазначимо, що у ЗМІ давно ходять чутки про ймовірне балотування Святослава Вакарчука на пост президента України на виборах у 2019 році. Сам музикант жодного разу не підтверджував, але і не спростовував цієї інформації.

 

 

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close