Україна і світ

“Не оцінюйте мої вчинки”: чоловік Ані Лорак заговорив після зради

"Не оцінюйте мої вчинки": чоловік Ані Лорак заговорив після зради

Чоловік української співачки Ані Лорак, турецький бізнесмен Мурат Налчаджіолу, якого напередодні папараці “спіймали” в нічному клубі Києва в обіймах іншої жінки Яни Беляєвої, вперше заговорив після зради дружині.

На своїй сторінці в Instagram у сторіз Мурат Налчаджіоглу опублікував картинку з цитатою, ніби коментуючи сімейну драму.

“Не оцінюйте мої вчинки, думки і почуття, зі своєї точки зору. Ви не знаєте навіть половини того, що відбувається всередині мене”, – заявив Налчаджіолу.

"Не оцінюйте мої вчинки": чоловік Ані Лорак заговорив після зради
Скріншот з Instagram Мурата Налчаджіолу

View this post on Instagram

Пока Ани Лорак @anilorak выступает на всевозможных фестивалях, её муж тоже срывает аплодисменты — в киевском караоке-клубе. Нам стало известно, что муж Ани Лорак Мурат Налчаджиоглу @muratnalca проводит вечера в объятиях молодой киевлянки. Бурное свидание попало в объектив нашего гражданского журналиста. Весь вечер турецкий бизнесмен не отрывал глаз и рук от своей спутницы: Мурат нежно обнимал девушку, гладил внутреннюю сторону её бедра и что-то шептал ей на ухо. Караоке пара покинула также вместе далеко за полночь и изрядно навеселе. Нам удалось узнать, ради кого Мурат пожертвовал репутацией образцового семьянина и отношениями с Ани. Подробнее – по ссылке в профиле! А вы бы простили измену?

A post shared by SUPER (@super.ru) on

Нещодавно Мурата помітили у Києві в караоке-клубі з незнайомою брюнеткою. Чоловік погладжував супутницю по стегні та ніжно обіймав за талію. Незнайомку звати Яна Бєляєва і з Налчаджіолу вони знайомі давно.

Як з’ясували ЗМІ, це були не перші походеньки чоловіка Ані Лорак. Так, джерела StarHit розповіли, що неодноразово бачили Мурата у компанії інших жінок, а також під дією заборонених препаратів. Крім того, знайомі співачки розповіли, що турок почав “гуляти” одразу після одруження, повідомляє видання KP.RU.

Зраду чоловіка Ані Лорак вирішив прокоментувати її батько Мирослав Куєк. Він розповів, що самого відео не бачив, однак вважає, що ЗМІ драматизують у цій ситуації і наголосив, що у них “все нормально”.

Крім того, підтримали бізнесмена і працівники клубу, які знайомі з ним.

Джерело Телеканал новини «24»
11.08.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close