Україна і світ

Наталія Могилевська розповіла, яким був Кузьма поза лаштунками сцени

Наталія Могилевська розповіла, яким був Кузьма поза лаштунками сцени

Співачка Наталія Могилевська відверто розповіла, яким був Андрій Кузьменко, більш відомий як Кузьма “Скрябін”, поза лаштунками сцени.

Як відомо, з покійним артистом у Наталії Могилевської було чимало спільних проектів. Відтак співаки проводили багато часу разом та спілкувались поза зйомками. 

13 вересня у Києві відбулась прем’єра фільму “Місто, в якому не ходять гроші”, знятого за повістю Андрія Кузьменка. Таку подію не змогла пропустити Наталія Могилевська, яка й розповіла, наскільки реалістично автори кінострічки відтворили ідею співака. 

“На прем’єрі фільму, за мотивами повісті Кузьми, з актором Ігорем Цішкевічем, який зіграв одну з ключових ролей. Фільм неймовірно глибокий! Я вдячна всім, хто працював над ним. Знаю, що Кузьма хотів у ньому зніматися,” – зізналась Наталія Могилевська.

View this post on Instagram

На премьере фильма, по мотивам повести Кузьмы, с актером Игорем Цишкевичем, который сыграл одну из ключевых ролей. Фильм невероятно глубокий! Но именно таким я знала Кузьму… За кулисами, когда Кузьма заканчивал балагурить, он превращался в мыслителя, – в человека с непопулярными, глубокими мыслями и суждениями. Я рада, что часть своих философских размышлений: о жизни и человеческой сути, он оставил в виде книги, и я благодарна всем кто работал над фильмом. Я знаю что Кузьма хотел в нем сниматься. #кузьма #скрябин #вечнаяпамять

A post shared by Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya) on

 

Поринувши у спогади, артистка додала, що екранізована книга відкрила глядачам справжнього Кузьму “Скрябіна”. Адже за лаштунками сцени артист був дуже проникливим, зі своїми переживаннями та думками про Україну. 

Саме таким я знала Кузьму… За лаштунками, коли Кузьма закінчував балагурити, він перетворювався в мислителя, в людину з непопулярними, глибокими думками і судженнями. Я рада, що частину своїх філософських роздумів про життя і людську суть він залишив у вигляді книги,
– розповіла Наталія Могилевська. 

View this post on Instagram

Люди мусять читати. Людина, яка не читає, вона невчена. А невчені люди не варті того, щоб займати місце тих, хто би міг бути вченим і приносити якусь користь суспільству. Уявіть собі – всі люди невчені і ми знову вертаємось і бігаємо за мамонтами з сокирами. Мене, наприклад, таке не дуже заохочує до життя. Я хотів би жити в цивілізованому суспільстві, а воно без книжок якось не уявляється.

A post shared by Скрябін / Скрябин / Skryabin (@kuzma__skryabin) on

 

До слова, повість Андрія Кузьменка “Місто, в якому не ходять гроші” ввійшла до дебютної книги “Я, Побєда і Берлін”, що з’явилась на прилавках книгарень у 2006 році. Ще за життя Кузьма планував екранізувати свій твір. На цей проект навіть було виділено 3,2 мільйона гривень. У 2018 році задум Андрія Кузьменка здійснила режисер Ганка Третяк. 

Дивіться трейлер до фільму “Місто, в якому не ходять гроші” (відео):

 

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close