Україна і світ

Настя Каменських похизувалась новим фото з Потапом

Настя Каменських похизувалась новим фото з Потапом

Українська співачка Настя Каменських, яка на початку 2019 року розпочала сольну кар’єру, вкотре підігріла чутки про роман з Потапом. Зірка опублікувала чергове фото з артистом.

Як відомо, 12 вересня Настя Каменських та Потап пішли на закриту вечірку з нагоди дня народження Каті Осадчої. Гості свята опублікували відео, на якому було видно, як співак ніжно обіймає свою екс-партнерку. Та як тільки камера наблизилась до артистів, Настя Каменських одразу ж віддалилась від Потапа. 

https://www.instagram.com/p/BnpE2spl5rU/?utm_source=ig_embed_loading

 

Після таких кадрів мережа вибухнула чутками: співаки таки мають романтичні стосунки. Прихильники артистів одразу ж висунули версію, що саме Потап є загадковим нареченим Насті Каменських, тому зірка не хоче розсекречувати його ім’я у ЗМІ.

Наразі артисти не коментують інформації про їхнє особисте життя, натомість у блозі Насті Каменських з’явилось нове фото з Потапом. На знімку співаки позують перед камерою у спортивній формі. 

Зустріла кумира, – лаконічно підписала фото Настя Каменських. 

https://www.instagram.com/p/BnskfGoBKCp/?utm_source=ig_embed_loading

 

Вже у Stories співачки з’явились ще кадри з Потапом. Судячи зі знімків, арстити провели спільне тренування, після чого разом відправились на обід. 

Настя Каменських похизувалась новим фото з Потапом
Настя Каменських та Потап

Настя Каменських похизувалась новим фото з Потапом
Потап за одним столом з Настею Каменських: кумедний кадр

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close