Україна і світ

НАБУ відкрило справу про незаконне збачачення Антона Геащенка

НАБУ відкрило справу про незаконне збачачення Антона Геащенка

Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження за фактом можливого незаконного збагачення депутата Верховної Ради від фракції “Народного фронту” Антона Геращенко.

Про це заявили в Бюро у відповідь на запит агентства Українські новини. 

Проте, підозри народному депутату поки не висунули.

За інформацією ЗМІ, справу відкрили за заявою розслідувачів. Журналісти з’ясували, що Геращенко винаймає квартиру в Києві за гроші свого тестя Олексія Шамбура.

Нагадаємо, 28 серпня Солом’янський райсуд Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро розпочати розслідування стосовно джерел збагачення народного депутата Антона Геращенка.

До слова, уранці 13 вересня стало відомо, що співробітники Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну. Йому закидають незаконне збагачення та недекларування доходів. Згодом чиновник підтвердив вручення йому підозри співробітниками НАБУ, зазначивши, що “сенсацій не знайшли”.

Водночас керівник САП Назар Холодницький зазначив, що прокурори не клопотатимуть про арешт чи затримання урядовця, а проситимуть про запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 5 мільйонів гривень.

 

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close