Україна і світ

НАБУ навмисно втягують в конфлікти та істерії: Ситник розповів про ефективність своєї роботи

НАБУ навмисно втягують в конфлікти та істерії: Ситник розповів про ефективність своєї роботи

Гучні історії, які відбуваються зараз між НАБУ і ГПУ схожі на війну: “за одного нашого- ми візьмемо трьох ваших”. Проте у порівння з ГПУ, у НАБУ працює лише 200 детиктивів.

Про це в прямому ефірі 24 каналу розповів Артем Ситник.

“Дуже неприємно, через те, що хось хоче займатися помстою особисто мені і через це сртраждають журналісти і детиктиви. Вони (детективи– “24”) роблять свою роботу, наскільки можуть її робити, в рамках закону”, – сказав Ситник.

Він запевнив, що у НАБУ прийшли молоді хлопці, які хочуть змінювати державу і у них це виходить. Ці розслідування пов’язані з величезним тиском, але ми готові йти далі. Три роки були роками важкої праці.

Незалежно від рішень Генерального прокурора, я зроблю щоб, НАБУ збереглося і ми завершили цю реформу. Ми свою роботу робимо незважаючи на їхні заяви і зрив наших операцій. У нас результат є, ми справи передаємо – це те для чого нас створювали, бо ГПУ зі своїми можливостями цим не займалися,
– наголосив директор НАБУ.

За його словами, з кожною новою справою градус протистояння зростав – це втягнення їх, аполітичного органу, в якусь історичну дискусію. Єдиний вихід – це просто робити свою роботу згідно закону

“Все, що зараз робиться в країні– це для того, щоб саботувати атикорупційну реформу. НАБУ співпарці з ГПУ не треба, а в САПі є люди, які вже декілька місяців займаються лише особистою помстою.Хоча всі відомі справи – це сумісна робота з ними. Там є прокурори, з якими можна співпрацювати”, – запвенив Ситник.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України відкрила справу проти голови Антикорупційного бюро України Артема Ситника у листопаді 2017 року. Ситника підозрюють у розголошенні даних, що становлять державну таємницю та таємницю слідства.

У вівторок, 4 вересня, стало відомо, що суд надав доступ прокуратурі до інформації з телефону журналістки програми антикорупційних розслідувань “Схеми” Наталії Седлецької, яка фігурує як свідок у згаданій справі. Через це спалахнув скандал. Пізніше Генеральний прокурор України Юрій Луценко відмовився публічно дати коментар з цього питання.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close