Львівський портал

На Городоччині представили нового начальника поліції

Очільник поліції Львівщини Валерій Середа сьогодні, 14 вересня, представив особовому складу нового начальника Городоцького відділення поліції, старшого лейтенанта поліції Андрія Богуша. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

 

«Андрій Васильович був начальником Управління патрульної поліції у містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне, що на сході України, де він, як керівник, чудово виконав покладені на нього завдання – фактично з нуля організував роботу і вивів патрульну службу на достойний рівень. Вважаю, що для цього потрібно мати вміння, хист і бажання. І я сподіваюся, що він так само віднесеться до служби тут у підрозділі. Бажаю вам успіхів», – сказав Валерій Середа.

Довідка: старший лейтенант поліції Андрій Богуш, 1987 року народження, уродженець Львівщини, освіта вища. Попередня посада – заступник начальника Управління – начальник відділу чергової служби Управління патрульної поліції у Львівській області Департаменту патрульної поліції. В органах внутрішніх справ з 2015 року.

Попередній керівник Городоцького відділення поліції підполковник поліції Віталій Фецинець звільнився з органів поліції у зв’язку з виходом на пенсію.


Джерело ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ
2018-09-14 19:54:43
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:
Close