Львівський портал

Міськрада Львова затвердила порядок роботи інспекторів із паркування

У Львові затвердили Тимчасовий порядок затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та умови їхнього зберігання, таким чином фактично встановивши порядок роботи нових інспекторів. Відповідну ухвалу сьогодні, 11 жовтня, прийняли під час сесії Львівської міської ради, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Депутати визначили, у яких випадках інспектори з паркування можуть затримувати автомобілі-порушники ПДР, порядок їхнього зберігання, а також затвердили форму акту огляду й тимчасового затримання транспортного засобу. Детальніше із документом можна ознайомитися тут.

Зазначимо, нові інспектори з паркування, які запрацюють у Львові на вимогу закону «Про реформування сфери паркування транспортних засобів», почнуть штрафувати водіїв-порушників із 1 листопада. До цього часу вони залишатимуть на лобовому склі неправильно запаркованих автомобілів листівки з попередженням.

Як повідомляв Львівський портал, інспектори з паркування почнуть масово штрафувати водіїв за паркування на тротуарах, пішохідних переходах, газонах та будь-якому іншому невстановленому місці. Також вони евакуйовуватимуть автомобілі на штрафмайданчик. При цьому виписувати штрафи нові інспектори зможуть без присутності водія. Детальніше про те, яким чином інспектори фіксуватимуть порушення, про розмір штрафів, а також про те, що чекає на водіїв на «єврономерах», читайте у статті «Звільнити Львів від самовільних парковок: місія (не)можлива?».


Джерело ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ
2018-10-11 15:18:27
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:
Close