Україна і світ

Ми не зможемо швидко вирішити проблему з Донбасом, якщо не наведемо лад тут, – Вакарчук

Ми не зможемо швидко вирішити проблему з Донбасом, якщо не наведемо лад тут, – Вакарчук

Український музикант, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук висловив переконання, держава не повинна забувати про жителів окупованих територій Донбасу і Криму. При цьому музикант запропонував почати зі змін усередині країни.

Свою заяву Вакарчук зробив 15 вересня в кулуарах 15-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) в Києві, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Країна не може забувати про них (жителів окупованих територій, – ред.), вона повинна думати про них і робити якомога більше для того, щоб вони не почувалися чужими. Сьогодні ми робимо для цього занадто мало,
– сказав музикант.

Він зазначив, що жителі окупованих територій “не повірять, що ми прийдемо до них і протягнемо руку, їм щодня промиває мозок російська пропаганда”.

Ми не зможемо швидко вирішити проблему з Донбасом, якщо не наведемо лад тут,
– наголосив Вакарчук.

Він також констатував, що український народ не довіряє політикам.

“Чому моє ім’я або інших несистемних людей в політиці з’явилося (в соціологічних рейтингах)? Люди настільки перестали вірити всім політикам, що вони дивляться на всіх, хто відомий своїм життям і принципами показує, що готовий жити по-новому”, – пояснив лідер “Океану Ельзи”.

Відповідаючи на тезу про те, що музиканта використовують, вказуючи в соціологічних рейтингах, Вакарчук сказав: “Я не той, хто дасть себе так просто використовувати”.

До слова, на зустрічі YES Святослав Вакарчук також вкотре відповів на запитання щодо своєї участі у виборах президента України у 2019 році.

Дивіться відео про ймовірну участь Святослава Вакарчука у виборах президента:

 

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close