Львівський портал

«Ми до тебе доберемось». Львівський журналіст детальніше розповів про погрози та їхню можливу причину

Редактор львівського інтернет-видання Leopolis.news Андрій Болкун сьогодні, 10 серпня, під час прес-конференції розповів детальніше про погрози на свою адресу, зауваживши, що пов’язує їх із низкою публікацій про  роботу «Суспільного телебачення». Про це передає з місця події кореспондент Львівського порталу.

 

Як він розповів, із 28 червня по 1 липня на його Facebook-сторінку почали надходити повідомлення із погрозами з різних акантів. Зокрема, журналісту надіслали фотоколаж із зображенням його закривавленого обличчя та дописом «Ми не  забули. Ми до тебе доберемось», «Це  буде не просто фото».

Андрій Болкун розповів, що всього йому надійшло до п’яти повідомлень із погрозами.

Приходили й інші тексти, але вже без фотографій, пов’язані з тим, нібито я неправдиво щось написав. Хоча жодного слова неправди я намагаюся не писати ніколи в житті.

Він пов’язкує появу погроз із низкою публікацій про відкриття кримінального провадження через зловживання працівниками «Суспільного телебачення та про багатомільйонні виплати підлеглим Зураба Аласанії.

«Мені здається, це пов’язано з моїми публікаціями щодо «Суспільного телебачення». Бо відразу, коли з’явилися мої матеріали на Facebook-сторінці, почалася дискусія, звинувачення в необ’єктивності, перекручуванні інформації. До речі, зі мною дискутував і сам гендиректор Аласанія, а потім видалився з друзів… Тому, мені здається, що, можливо, це пов’язано з тим, що я говорив про ті проблеми чи зловживання, які існують на «Суспільному телебаченні». Але знову ж таки це тільки версія, яка, на мою думку, є досить вірогідною», –  сказав Андрій Болкун.

Отож, 13 липня він вирішив написав заяву у Галицький райвідділ поліції, однак відомості за його заявою не внесли до ЄРДР. Тому Андрій Болкун звернувся у Галицький районний суд, який 23 липня виніс рішення, зобов’язавши правоохоронців внести відомості про злочин до ЄРДР і провести досудове розслідування за заявою журналіста. Галицький райвідділ поліції не вжив необхідних заходів і вчора Андрій Болкун ще раз звернувся у поліцію з проханнями виконати ухвалу суду.

«Здивований, невже важко згідно із процедур відкрити провадження і визначити що це було?! Бо неприємно дивитися на всі ці речі і читати такі слова. Можливо це якась забавка, можливо залякування, але якби ж це просто на вулиці обзивався якийсь ідіот. А  це ж треба створити акаунт, попрацювати над фотографією…Я роблю свою роботу, а поліція має робити свою», – наголосив Андрій Болкун.

 


Джерело ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ
2018-08-10 14:41:51
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:
Close