Україна і світ

Луценко підтвердив, що ГПУ прослуховувало телефон журналістки Бердинських

Луценко підтвердив, що ГПУ прослуховувало телефон журналістки Бердинських

Генпрокурор України Юрій Луценко підтвердив, що однією із журналістів, які є свідками у справі директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, є Крістіна Бердинських. Також він підтвердив, що Генпрокуратура отримала доступ до даних її телефону.

Про це він заявив під час зустрічі “Ялтинської Європейської Стратегії”.

На запитання Крістіни Бердинських, чи радився з ним слідчий, коли звертався до суду для отримання даних із телефонів журналістів, Луценко відповів: “Мені доповідали про те, що така необхідність виникла, а пан Ситник, пан Углава і журналісти відмовилися від дачі показів”.

Нагадаємо, 5 вересня журналістка Крістіна Бердинських повідомила, що суд надав Генеральній прокуратурі України доступ до інформації і з її телефону.
У Генпрокуратурі запевняють, що дані з телефону журналісток необхідні слідству для розслідування “за фактами можливого розголошення директором Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником відомостей, що становлять державну таємницю”.
За словами Генпрокурора, на одній із закритих зустрічей керівництва НАБУ з журналістами хтось із журналістів записав, а потім виклав в інтернет те, що там відбувалося.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close