Україна і світ

“Краще б їх і далі переховували”: у мережі висміяли інтерв’ю підозрюваних в отруєнні Скрипалів

"Краще б їх і далі переховували": у мережі висміяли інтерв'ю підозрюваних в отруєнні Скрипалів

Користувачі у соцмережах висміяли поведінку під час інтерв’ю двох підозрюваних у справі про отруєння сім’ї Скрипалів. У мережі глузують із безглуздих відповідей Петрова та Боширова щодо мети їхнього візиту до Солсбері та щодо перебування у Великобританії.

У соцмережах активно відреагували на інтерв’ю двох підозрюваних в отруєнні Сергія та Юлії Скрипалів у Солсбері Олександра Петрова і Руслана Боширова.

Раніше 24 канал повідомляв про те, що підозрювані росіяни дали інтерв’ю кремлівському пропагандистському телеканалу RT.

Так, користувачі вважають розповіді Петрова та Боширова неправдивими і кумедними. Люди у соцмережах додають, що своїми відповідями під час інтерв’ю вони тільки підтвердили причетність до злочину.

Тепер я думаю, що ні в кого немає сумнів, чиїми руками було здійснено отруєння у Солсбері. Краще б їх і далі приховували,
– пишуть у коментарях.

https://twitter.com/spbhockey/status/1040230386863878145?ref_src=twsrc%5Etfw

Нагадаємо, 5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.
Після заяви Мей британський міністр безпеки Бен Воллес заявив, що кінцеву відповідальність за отруєння “Новачком” Скрипалів у Солсбері несе президент РФ Володимир Путін. 
12 вересня Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а вже 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе Бошировим і Петровим.

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close