Україна і світ

Корупція вбиває більше дітей, ніж СНІД та малярія разом узяті, – Bono виступив на форумі YES

Форум “Ялтинська європейська стратегія”, який 15 років поспіль організовує фонд Віктора Пінчука, завершує свою роботу.

Про це у прямому ефірі 24 каналу розповіла журналістка Анастасія Кримова.

За її словами, єдиною і головною зіркою завершального дня форуму був ірландський співак Bono, фронтмен легендарної групи U2, який – розповідав про корупцію: “Корупція вбиває більше дітей, ніж СНІД та малярія разом узяті”. Справжній шквал овацій він отримав тоді, коли сказав, що наступного року форум повинен відбутися в Ялті.

Прем’єру України ставили питання, чому він, друга людина у державі, не може подолати корупцію, а антикорупційні органи у державі борються не з корупцією, а один з одним. На що Володимир Гройсман відповів, що антикорупційні органи тільки розпочали свою роботу і впливу на швидкість їх роботи у уряду нема,
– повідомила журналістка.

І додала, що також Гройсман старанно уникав давати відповідь на питання щодо своєї ймовірної участі у наступних президентських виборах, та зрештою таки відповів: “У мої плани це не входить”.

Нагадаємо, зранку 15 вересня відбувалася платформа, у якій взяли участь Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко та Святослав Вакарчук. Кожен з політичних та громадських лідерів відповідав на важкі запитання.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close