Україна і світ

Королева Іспанії втретє засвітила стильний образ: фотофакт

Королева Іспанії втретє засвітила стильний образ: фотофакт

Королева Іспанії втретє покрасувалась в одній і тій же спідниці. Чарівна Летиція засвітила вбрання на офіційній зустрічі в палаці Сарсуела, що в Мадриді.

Представники монархії завжди виділялись вишуканістю та стилем в одязі. Та якщо герцогиня Сассекська Меган Маркл одягає вбрання найвідоміших брендів, вартість якого інколи приголомшує, то королева Летиція намагається бути дещо скромнішою. У її гардеробі є чимало елегантних дизайнерських речей, які вона може вбирати кілька разів на рік.

Так, королева взяла участь у запланованій зустрічі з представницями Жіночої профспілки в Мадриді. До палацу Сарсуела вона прибула у сірій кофтинці, заправленій у спідницю з квітковим принтом від Hugo Boss. Свій образ дружина короля доповнила взуттям на підборах. 

 

 

 

Виглядала королева Летиція витримано і стильно. Однак у мережі відзначили, що такий же образ чарівна дружина монарха вже демонструвала не один раз. Так, під час одного з публічних виходів королева вбрала ту ж кофту, не заправляючи її в спідницю, в іншому – підібрала до виробу Hugo Boss світлу блузку. В усіх трьох образах Летиція була в різному взутті та виглядала дуже елегантно. 

Королева Іспанії втретє засвітила стильний образ: фотофакт
Королева Летиція 

Джерело Телеканал новини «24»
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close