Україна і світ

Коли з’являться ліки від усіх хвороб: прогноз генетиків

Коли з’являться ліки від усіх хвороб: прогноз генетиків

Зі слів генетиків, вже у найближчому майбутньому медицина зможе творити справжні дива – продовжуючи життя людей.

Про це заявили вчені з інституту Genome Project, передає Ukrhealth.

Генетикам знадобиться ще 10 років, щоб удосконалити клітини людини, які зможуть стати стійкими до вірусів, мутацій, старіння і негативного впливу зовнішніх факторів.

Вже зараз науковці можуть створити бактерію, яку не можуть вразити віруси. Та для створення однієї такої бактерії потрібно дуже багато зусиль – необхідно перепрограмувати її геном. Потрібно змінити близько 300 білків і тоді така бактерія стане стійкою до вірусів та інфекцій

via GIPHY

Щоб змінити геном людини, потрібно проробити колосальну роботу, внісши у нього сотні тисяч коригувань. Генетики переконані, це стане можливим вже у найближчі десять років. Якщо генетики зможуть вносити зміни у клітини людини – це допоможе перемогти безліч хвороб, зокрема, онкозахворювання. 

Ще одна важлива перевага такого програмування клітини – це дозволить зупинити старіння та істотно знизити шкідливий вплив зовнішніх чинників, зокрема, холоду, радіації та різних токсинів.

Дослідники переконані – саме у редагуванні генів схований секрет виживання людства.

via GIPHY

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close