Україна і світ

Коли найкраще робити розтяжку, щоб не нашкодити тілу

Коли найкраще робити розтяжку, щоб не нашкодити тілу

Як себе не травмувати і отримати максимальний ефект тілу – для цього є кілька простих правил.

Згідно з дослідженнями, ефективність тренувань залежить від температури тіла, яка змінюється за добу кілька разів, передає Сosmo.

Наприклад, з 7 до 9 години ранку температура тіла знижена, м’язи перебувають у не найкращій формі – у цей час варто робити легкі практики у вигляді розтяжки і йоги. У цей час не рекомендують займатися розвитком гнучкості.

Адже перед цим м’язи спини необхідно перевести у тонус, укріпити і підкачати і тільки потім працювати з гнучкістю. В іншому випадку це не лише малоефективно для тіла, а й небезпечно, адже можна отримати травми.

З 16:00 до 20:00 м’язи перебувають у найкращій формі – це час силових навантажень і розтяжки. А найкращий час для стретчинга – вечір. Після 20:00 обмін речовин сповільнюється – відповідно, треба розслабиться і підготуватися до сну.

via GIPHY

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Джерело Телеканал новини «24»
11.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close