Україна і світ

КМДА: КМУ має опублікувати постанову, яка може врегулювати проблеми з Нафтогазом

Київ очікує до кінця тижня публікацію відповідної постанови Кабінету Міністрів України, що дозволить вже до кінця вересня виконати алгоритм врегулювання питання заборгованості та укласти угоду з НАК Нафтогаз України на постачання природного газу.

КМДА: КМУ має опублікувати постанову, яка може врегулювати проблеми з Нафтогазом

Про це в ефірі 112-Україна повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

– Ми очікуємо до кінця тижня публікації відповідної постанови КМУ, яка дозволяє провести фінансування щодо різниці в тарифах перед теплопостачальними підприємствами. Після цього буде здійснений процес розрахунків, – сказав Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що місто орієнтується на кінець вересня в реалізації алгоритму врегулювання заборгованості, щоб відновити постачання газу від НАК Нафтогаз.

Посадовець зауважив, що ключовою перевагою цього алгоритму для міської громади є те, що мова не йде про відшкодування боргу з міського бюджету та про можливість списання штрафних санкцій.

– Ми говоримо про те, що досягнуто двох базових і важливих принципів. Перший: ми виводимо за дужки штрафні санкції. Друге: заборгованість, що є предметом обговорення для передачі комунальному підприємству може бути передана лише за умови отримання еквівалентного компенсатора, одним з яких може бути дебіторська заборгованість. Але це питання ще має бути чітко узгоджене господарюючими суб’єктами, – зауважив заступник голови КМДА.

Джерело ФАКТИ. ICTV
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close