Україна і світ

Кейт Міддлтон випадково розсекретила своє хобі: відео

Кейт Міддлтон випадково розсекретила своє хобі: відео

Герцогиня Кембриджська вже повернулась із декретної відпустки, відтак відвідала два світські заходи. Під час одного з них Кейт Міддлтон неочікувано розсекретила свій талант.

Як відомо, принц Вільям та його чарівна дружина Кейт побували на відкритті Міжнародного саміту з питань психічного здоров’я, що відбувся в Лондоні. Під час конференції герцоги Кембриджські взяли участь в особливій екскурсії та оцінили творчість колумбійського художника Дайро Варгаса. 

Несподівано митець запропонував представникам королівської родини домалювати одну з його картин. Принц Вільям зазначив, що його дружина є професіоналом в цій справі, тому пензлик одразу ж опинився в її руках. Спершу Кейт Міддлтон розгубилась та порадилась з художником, де краще наносити фарбу. Згодом вона обережно нанесла лінію, не стримуючи свого захвату від пароцесу. Після експерименту принц Вільям не втримався від жарту. 

Здається, щойно ми зіпсували вашу картину,
– з гумором сказав принц Вільям. 

 

Нагадаємо, що на захід Кейт Міддлтон прийшла у бузковій сукні від Emilia Wickstead. За інформацією ЗМІ, вартість сукні сягала 1800 доларів. Вбрання вона доповнила взуттям на підборах та стильною маленькою сумочкою. Коштовності на понад 6 тисяч доларів завершили look герцогині Кембриджської. Та яскравий образ дружина принца Вільяма вже встигла засвітити під час поїздки до НІмеччини у 2017 році.

Джерело Телеканал новини «24»
10.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close