Україна і світ

Каньє Вест зустрінеться з Дональдом Трампом: деталі зустрічі

Каньє Вест зустрінеться з Дональдом Трампом: деталі зустрічі

Американський репер Каньє Вест після гучних заяв про підтримку свого президента Дональда Трампа все ж зустрінеться з ним. Зустріч відбудеться в Білому домі сьогодні, 11 жовтня.

Про це стало відомо у виданні The New York Times.

Окрім розмови Каньє Веста з Дональдом Трампом, репер матиме змогу поспілкуватись ще з Джаредом Кушнером, старшим радником і зятем Трампа.

На зустрічі Каньє Вест обговорить з президентом США питання щодо виробництва у Чикаго та робочих можливостей для колишніх ув’язнених.

Каньє Вест зустрінеться з Дональдом Трампом: деталі зустрічі
Каньє Вест і Дональд Трамп у 2016 році 

Варто додати, що Каньє Вест раніше вже зустрічався з Дональдом Трампом у 2016 році. Можливо, Вест хоче повторити візит,  щоб влитись у близьке оточення президента, оскільки кілька місяців тому він відзначався гучними заявами в підтримку Трампа, а вуличні художники навіть побачили у співакові майбутнього главу держави.

Нагадаємо, що епатажна американська зірка Кім Кардашян зустрілася з президентом США Дональдом Трампом 31 травня, аби обговорити тюремну реформу та помилування. Вже на наступний день мережа вибухнула курйозними мемами у зв’язку з такою несподіваною зустріччю світської левиці і політика.

Джерело Телеканал новини «24»
11.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close