Україна і світ

Інформацію “злили”, – юристка про підозру заступнику голови СБУ Демчині

Інформацію “злили”, адже дуже дивно, коли інформація про підозру виходить від самого підозрюваного. Виявити, хто це зробив – можливо. До прикладу, ГПУ точно може розслідувати це питання.

Про це у прямому ефірі 24 каналу розповіла юристка Центру протидії корупції Олена Щербан.

“Матеріали журналістських розслідувань дають підстави підозрювати, що є ознаки незаконного збагачення в тому способі життя, який веде заступник голови СБУ. Водночас це дуже простий злочин, там немає нічого такого складного, тому дуже дивно виглядають такі публічні обговорення. Адже все дуже просто – беруться видатки та офіційні доходи, а якщо є різниця, тобто видатки не відповідають доходам, то це є підставою для підозри у незаконному збагаченні”, – 

НАБУ взяло тактику інформувати про свої рішення та дії, в якійсь частині публічно, аби інформація була більш відкритою для людей.

Нагадаємо, 13 вересня перший заступник голови СБУ Павло Демчина заявив, що детектив Національного антикорупційного бюро склав щодо нього повідомлення про підозру в незаконному збагаченні.

Хто такий Павло Демчина?генерал-лейтенант, перший заступник Голови – начальник Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ. Журналісти знайшли інформацію про цивільну дружину Демчини Ольгу Воловчук, яка є власницю 4 елітних авто, мешкає у двоповерховому будинку, де також є господарська будівля, критий басейн та альтанка. Вона також володіє земельною ділянкою недалеко від маєтку в Петропавлівській Борщагівці. Матір Демчини протягом останніх років стала власницею трикімнатної квартири в новобудові у Рівному та будинку на 170 квадратних метрів у передмісті обласного центру. У паперовій декларації Демчини ці статки відсутні – він не задекларував будь-якого майна і прописаний у гуртожитку СБУ.

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close