Україна і світ

IKEA в Україні: після відкриття магазину у Києві у компанії анонсували розширення мережі

IKEA в Україні: після відкриття магазину у Києві у компанії анонсували розширення мережі

Шведський меблевий гігант IKEA підтвердив відкриття першого магазину в Україні у Києві влітку 2019 року.

Новина про це з’явилась у мережі 11 вересня. Вже 12 вересня цю інформацію підтвердив мер Києва, а прихід IKEA на український ринок особисто привітав Петро Порошенко.

Відомо, що перший магазин IKEA в Україні відкриється у столичному ТРЦ Ocean Mall вже менш, ніж через рік – влітку 2019 року.

Виконавчий директор компанії “IKEA Південно-Східна Європа” Стефан Вановербеке повідомив, що після тестування першого магазину у Києві, планується розширення мережі не тільки у столиці, але й інших містах України.

Ми хочемо на першому магазині вивчити і зрозуміти ринок, а потім, коли відчуємо, що розуміємо ринок, будемо відкривати магазини в Києві і інших містах. Ідеально для вивчення потрібен рік, щоб отримати повний цикл… Також ми працюємо над тим, щоб якомога швидше впровадити онлайн-продаж,
– розповів Вановербеке в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

IKEA в Україні: після відкриття магазину у Києві у компанії анонсували розширення мережі
IKEA заходить на український ринок: Стефан Вановербеке розповів про особливості

Він зазначив, що площа першого магазину IKEA в Києві становитиме приблизно 6 тисяч метрів квадратних, а його асортимент включатиме меблі та аксесуари.

Виконавчий директор розповів, якими будуть особливості першого магазину мережі в Україні.

“Магазин буде розділений на локації, ми називаємо їх room set – це подібність кімнат, де ми показуємо рішення для дому. Також додатково буде концепція рішень для невеликих домогосподарств. Будуть всі компоненти, ми зберемо максимальну кількість продукції, щоб забезпечити повний і кращий досвід для покупця”, – пояснив Вановербеке.

За його словами, асортимент в українському магазині включатиме продукцію, яку компанія продає в інших країнах.

Особливістю українських IKEA буде те, що вони буду меншими за площею, ніж традиційні магазини мережі.

Чим відома IKEA?Це транснаціональна корпорація, заснована у Швеції, яка розробляє та реалізує швидкозбірні меблі, кухонну техніку та аксесуари для дому. З 2008 року вона є найбільшим в світі меблевим продавцем.

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close