Україна і світ

Ідея Росії – розчленувати Україну, – Клімкін

Ідея Росії – розчленувати Україну, – Клімкін

У суботу, 15 вересня, на зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Донбас потрібен Росії для того, щоб роздробити Українську державу під виглядом федералізації.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Вся ідея в тому, щоб використовувати Донбас для легітимізації реалій і, щоб штовхнути його в Україну вже під прапором російської федералізації”, – сказав Клімкін.

Він зазначив, що для Росії не настільки важливо, чи будуть політичні реалії в Україні більш чи менш проросійськими.

“Ідея полягає в тому, щоб фрагментувати України, розчленувати її”, – сказав міністр.

За словами Клімкіна, стратегія Росії полягала в постійному підвищенні ставок, тоді як західна стратегія в багатьох випадках була спрямована на зниження ставок.

“Чи правильним є такий асиметричний підхід? Я сумніваюся в цьому”, – сказав глава МЗС України.

Нагадаємо, 14 вересня на YES Павло Клімкін прямо заявив, що Росія вже почала втручатися у президентські вибори в Україні, запланованих на 2019 рік.

Що таке Ялтинська європейська стратегія? Скорочено YES. Це міжнародна щорічна конференція в Ялті українських і закордонних політиків та підприємців у межах організації, заснованої в 2004 році українським бізнесменом Віктором Пінчуком. Метою зустрічі є сприяння розвитку України і підтримка її євроінтеграційних прагнень.

Починаючи з 11-ої щорічної зустрічі, яка відбулася 12 вересня 2014 року, у зв’язку з анексією Криму, YES проходить у Києві.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close