Україна і світ

Грузія планує заробити сотні мільйонів доларів на продажі наркотиків

Грузія планує заробити сотні мільйонів доларів на продажі наркотиків

До 2025 року від ринку експорту марихуани Грузія може отримати 400 мільйонів доларів доходу.

Про це повідомляє Minval з посиланням на слова міністра фінансів країни Іване Мачаваріані.

За його словами,  це дуже швидко зростаючий у світі ринок, який з року в рік збільшується з геометричною прогресією і, згідно з прогнозами, до 2024-2025 років цей ринок складе близько 25 мільярдів доларів.

Виробництво з конопель таких продуктів, які використовуються в медичній галузі, є саме новинкою і пов’язане з новими технологіями… Тому і було вирішено включитися в цей процес, посилити наш експортний потенціал, і очікуємо, що протягом найближчих двох-трьох років ми зможемо отримати від експорту 1 мільярда ларі, що дуже важливо для грузинської економіки,
– зазначив міністр.

Мачаваріані вважає, що таким чином грузинська економіка отримає досить потужний підйом.

“Аморально пов’язувати це питання з мораллю і моральністю… Ті доходи, які будуть отримані і не тільки звідси, але і від просунутої такими ж інноваційними підходами економіки, ми піднімемо освіту і поборемо бідність і злидні”, – заявив голова Мінфіну.

Нагадаємо, 30 липня Конституційний суд Грузії прийняв рішення легалізувати у країні вживання марихуани. У своєму рішенні судді підкреслили те, що вживання марихуани представляє собою дію, яка є захищеною правом на вільний розвиток особистості.

Джерело Телеканал новини «24»
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close