Україна і світ

Група компаній “Укрлендфармінг” Бахматюка стала членом Європейської Бізнес Асоціації

Група компаній "Укрлендфармінг" Бахматюка стала членом Європейської Бізнес Асоціації

“Укрлендфармінг” став повноправним членом найбільш впливового об’єднання бізнесу України, яке слідує європейським цінностям.

“Як лідер індустрії, як компанія, яка створює найбільшу кількість робочих місць в агро-галузі, як один із найкрупніших експортерів продуктів харчування, ми відчуваємо величезну відповідальність перед українською та світовою спільнотою щодо слідування європейським цінностям, – коментувала операційний директор “Укрлендфармінг” Галина Ковток. – Вступ в Європейську Бізнес Асоціацію для нас є можливістю ще більше впливати на розвиток економіки України та на приваблення інвестицій в галузь, а для співтовариства – переймати наш успішний досвід роботи в агро-індустрії. Ми віримо, що об’єднання сильних – це можливість росту для всіх – бізнесу, суспільства та розвитку економіки в цілому”.

Європейська Бізнес Асоціація об’єднує більш ніж 900 компаній і таким чином є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку. Серед її членів – компанії-лідери, які розділяють кращі європейські цінності ведення бізнесу.

Джерело Телеканал новини «24»
11.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close