Україна і світ

Генпродюсер ТВі Дмитро Носиков про перезавантаження: Ми робимо не політичний канал

Генпродюсер ТВі Дмитро Носиков про перезавантаження: Ми робимо не політичний канал

Генеральний продюсер телеканалу ТВі Дмитро Носиков спростовує домисли журналістів про зв’язок каналу з українськими політиками.

За його словами, ТВі має польського інвестора, він не буде інформаційно-політичним проектом під вибори, а увімкнеться знову в новому форматі.

Зокрема, видання “Медіаняня” повідомило, що оточення президента Петра Порошенка готується до створення провладного медіахолдингу, до якого, на думку журналістів видання, повинні увійти “5 канал”, телеканал “Прямий”, регіональні станції цифрового телевізійного “Харків 1” і “Одеса 1” , а також відроджується телеканал ТВі.

“У пресі Дмитра Носикова називали людиною Ігоря Кононенка і пророкували йому місце глави умовного медіахолдингу навколо каналів “Прямий”, “112 Україна” і NewsOne, чого так і не сталося”, – пишуть журналісти “Медіаняня” і повідомляють, що “в перезапуск ТВі на першому етапі вкладено $500 тисяч”.

“Люди. Цю маячню навіть складно спростовувати – настільки це вигадка. Ми перезапускаємо TVi. У нас складнощі з Нацрадою (Нацрада з питань телебачення і радіомовлення), нам анулюють ліцензії. Ми робимо не політичний канал, витрачаємо абсолютно не ті гроші, що написані в статті. У нас відкритий зрозумілий іноземний інвестор, кредитна лінія, своя бізнес-стратегія”, – заявляє Носиков на своїй сторінці в Facebook.

“А тут хтось вирішив хайпанути… Дуже цікаво – хто це джерело? Що за стандарти журналістики? Ух… здивуютеся ВСІ, коли канал запуститься…”, – зазначає генпродюсер ТВі Носиков.

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close