Україна і світ

Екс-вокалістка гурту NIKITA Анастасія Кумейко візьме участь у “Танцях з зірками”

Екс-вокалістка гурту NIKITA Анастасія Кумейко візьме участь у "Танцях з зірками"

Хоч зірковий челендж вже закінчився, про участь в популярному шоу “Танці з зірками” оголосила екс-солістка гурту NIKITA Анастасія Кумейко.

Екс-співачка гурту та ді-джей з псевдонімом “Нана” теж приєдналась до знаменитостей на паркеті проекту “Танці з зірками”. Про це Анастасія Кумейко заявила на своїй сторінці в Instagram.

“Цей день настав! Я – учасниця нового сезону проекту “Танці з зірками”. І, ура, я можу поділитися цією новиною з вами. Для мене це виклик і я його приймаю. Впевнена, що впораюся на всі 100%, адже у мене для цього є все: досвід, професіоналізм і звичайно ж головна мотивація – це ви! Тому розбивайте свої скарбнички, поповнюйте рахунок і готуйтеся до головної битви цієї осені”, – написала Анастасія Кумейко.

Этот день настал! Я – участница нового сезона проекта "Танці з зірками". И ура, я могу поделиться этой новостью с вами. Для меня это вызов и я его принимаю. Уверена, я справлюсь на все 100%, ведь у меня для этого есть все: опыт, профессионализм и конечно же главная мотивация – это вы! ❤️ Так что разбивайте свои копилки, пополняйте счет и готовьтесь к главной битве этой осени. Встречаемся уже 26 августа в 21:00 на телеканале 1+1! ☺️✌️ #djNana #танцiззiрками

A post shared by DJ NANA (@anastasia_domination) on

 

До слова, екс-солістка гуртів “NIKITA” і “А.Р.М.И.Я.” починала свою кар’єру як танцівниця. Вона була учасницею балету “ТОДЕС”, а також танцівницею в “Студії “Квартал 95”. Ймовірно, зірка допоможе одному з 14 учасників “Танці з зірками” поборотись за бажану перемогу, склавши йому компанію на паркеті. 

Нагадаємо, 2 сезон проекту “Танці з зірками” вийде на телеканалі 1+1 вже 26 серпня. В ефірі ранкової програми назвали імена танцюристів, які стануть партнерами зірок. Так, у “Танцях з зірками” візьмуть участь: Ігор Кузьменко, Євген Кот, Ілона Гвоздьова, Дмитро Чаплін, Яна Заєць, Макс Леонов, Катя Бєлявська, Олександр Прохоров, Юля Сахнєвіч, Марія Шмєльова, Максим Єжов та Яна Цибульська. 

Джерело Телеканал новини «24»
17.08.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close