Україна і світ

Екс-чоловік Подкопаєвої, якого підозрюють у держзраді, вийшов під заставу

Екс-чоловік Подкопаєвої, якого підозрюють у держзраді, вийшов під заставу

Колишній чоловік української гімнастки, олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої, бізнесмен Тимофій Нагорний, якого підозрюють в державній зраді та шахрайстві, вийшов під заставу.

Нагорний був затриманий 2 жовтня за підозрою у державній зраді та шахрайстві.

Товариш бізнесмена розповів, що Нагорного арештували за фактом спілкування з російським бізнесменом Алєксєєм Дашутіним. Є, нібито, зафіксована розмова, у якій поставлені під сумнів національні інтереси України.

4 жовтня Печерський районний суд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі понад півмільйона гривень.

10 жовтня стало відомо, що Нагорний загримів у базу “Миротворця”.

Як інформує “Радіо Свобода”, 11 жовтня Нагорний вийшов з відділення забезпечення досудового розслідування СБУ в Києві, де перебував майже тиждень. за нього внесли заставу.

На виході з місця тимчасового тримання на нього чекали декілька друзів та прихильників. Хто вніс заставу за бізнесмена, якого підозрюють у держзраді, не повідомляється.

Екс-чоловік Подкопаєвої, якого підозрюють у держзраді, вийшов під заставу
Нагорний вийшов під заставу: його зустріли прихильники/”Радіо Свобода”

Дивіться відео, як прихильники зустрічяали Нагорного після звільнення під заставу:

Хто такий Тимофій Нагорний?Український бізнесмен родом з Макіївки, меценат, організатор численних заходів, громадський діяч, продюсер, президент “Фонду волонтерів України”, директор міжнародної компанії “Спорт-сервіс”.

Нагорний як продюсер співпрацював з такими українськими артистами як Тіна Кароль, Ані Лорак, Анастасія Петрик, Міка Ньютон, Олексій Кузнєцов, Віталій Козловський та інші. Допомагав українським олімпійським чемпіонам і спортсменам.

Нагорний був одружений із українською гімнасткою Лілією Подкопаєвою. Вони мають двох спільних дітей.

Джерело Телеканал новини «24»
11.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close