Україна і світ

Джастін Бібер та Хейлі Болдуін подали заяву на одруження, – ЗМІ

Джастін Бібер та Хейлі Болдуін подали заяву на одруження, – ЗМІ

Американський співак Джастін Бібер та його наречена модель Хейлі Болдуін можуть одружитись до кінця 2018 року. Пара вже подала заяву на укладення шлюбу.

Про це повідомляє інсайдер інформаційного порталу TMZ. 

13 вересня Джастін Бібер та Хейлі Болдуін відвідали міський суд в Нью-Йорку. Інсайдери розповідають, що знаменита пара подала заяву на одруження. За його словами, наречені переступили поріг суду, тримаючись за рук, та були дуже схвильовані. При цьому Джастін Бібер зізнався, що не може дочекатись, коли одружиться зі своєю коханою.

Джастін сказав Хейлі, що не може дочекатися, коли одружиться з нею,
– розповів інсайдер. 

https://www.instagram.com/p/BlBvw2_jBKp/?utm_source=ig_embed_loading

 

Інші джерела видання припускають, що пара могла вже узаконити свої стосунки. Згідно із законами США, шлюбна ліцензія дійсна упродовж 60 днів, тому, ймовірно, весілля Джастіна Бібера та Хейлі Болдуін відбудеться до кінця 2018 року. Водночас інсайдер додав, що до самого вінчання пара готується вкрай ретельно. 

“Вони найняли весільного організатора і зараз зайняті пошуком місця для проведення свята. Вони хочуть влаштувати справжнє гучне весілля”, – додав інсайдер. 

Нагадаємо, що Джастін Бібер і Хейлі Болдуін почали зустрічатись ще в 2015 році, однак їхній роман тривав всього лише пару місяців. Після чергового розриву стосунків з Селеною Гомес і недовгого роману з моделлю Баскін Чемпіон, Джастін наважився на відновлення стосунків з Хейлі. Вперше пару разом помітили вкінці травня, коли вони пішли на романтичне побачення. Напередодні стало відомо, що артист офіційно заручився з Болдуін.

Поки наречені готуються до весілля. Модель Хейлі Болдуін вже обрала подруг нареченої, а Джастін Бібер придбав для них маєток у Канаді, вартість якого сягає 5 мільйонів доларів. 

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close