Україна і світ

Джастін Бібер не стримав сльози від новини про госпіталізацію Селени Гомес: зворушливе відео

Джастін Бібер не стримав сльози від новини про госпіталізацію Селени Гомес: зворушливе відео

Американський співак Джастін Бібер не зміг стримати сльози, коли дізнався, що його екс-кохана Селена Гомес опинилась у психіатричній лікарні через нервовий зрив.

Як відомо, 24-річний Джастін Бібер насолоджується подружнім життям з моделлю Хейлі Болдвін. За інформацією ЗМІ, пара таємно одружилась в одному з судів Нью-Йорка. Однак почуття до екс-коханої у співака все ж залишились.

Одразу після оголошення інформації про госпіталізацію Селени Гомес, американці побачили Джастіна Бібера, який плакав у машині. Поряд із ним сиділа його дружина Хейлі Болдвін, яка співчутливо намагалась заспокоїти артиста.

Джастін завжди буде дбати про Селену. Йому складно чути, що у неї проблеми зі здоров’ям. Вони обидва боролися зі своїми недугами упродовж багатьох років, і Джастін завжди співчував Селені. Він хоче, щоб вона була щаслива і здорова,
– розповів інсайдер журналу People.

 

Ймовірно, Джастін Бібер розуміє, що його особисте життя стало причиною нервового зриву Селени Гомес. Про те, що весілля зірок і справді повпливало на стан здоров’я співачки, підтвердили і її друзі. Однак інсайдери зізнались, що це лише частинка проблем, що могли призвести до нервового зриву Селени. 

Що відомо про депресію Селени Гомес?Вперше про проблеми з психічним здоров’ям Селени Гомес ЗМІ почали говорити ще на початку 2018 року. Журналісти дізнались, що в лютому артистка пройшла двотижневий курс лікування від депресії. Фанати та іноземні видання пов’язували це з низкою проблем, які супроводжують артистку впродовж останніх 1,5 роки: розставання з її коханим виконавцем The Weeknd, відновлення та черговий розрив стосунків з Джастіном Бібером та хвороба під назвою “вовчок”, через яку вона була змушена погодитись на трансплантацію нирки. Нещодавно зірка також заявила, що покидає соціальні мережі, зокрема, Instagram, на невизначений термін.

Джерело Телеканал новини «24»
12.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close