Україна і світ

Дружина Оззі Осборна розповіла деталі термінової операції музиканта

Дружина Оззі Осборна розповіла деталі термінової операції музиканта

Шерон Осборн, яка вже 35 років перебуває у спільному шлюбі з легендарним музикантом Оззі Осборном поділилась, що ж стало причиною термінової операції чоловіка. Прикрий випадок стався 6 жовтня, коли він мав виступити з концертом у каліфорнійському місті Маунтін-В’ю.

Про це повідомляють на The Daily Mail.

Про операцію на руці англійського виконавця стало відомо лише три дні тому, коли його госпіталізували у США перед виступом в амфітеатрі Shoreline. Тоді ж було відомо лише про те, що причиною операції стала інфекція, яка потрапила через руку в організм музиканта.

Тепер дружина Шерон поділилася подробицями його моторошної операції. За її словами, все почалось з порізу на великому пальці.

Він не звернув на це увагу, а потім випадково вдарив його об двері. Палець ставав все більшим і більшим, а потім і його середній палець збільшився. Його рука загалом достатньо збільшилася у розмірах,
– зізналась Шерон, яка відвезла минулої суботи свого чоловіка до лікарні.

Невеликий поріз призвів одразу до двох різних інфекцій у руці Осборна. Наразі він ще досі перебуває у клініці та проходить курс лікування. Виконавець Оззі у свою чергу в Instagram додав, що вже 13 жовтня продовжує свій гастрольний тур США і його першим концертом після одужання стане виступ в Лас-Вегасі. 

“Не можу дочекатись, коли випишусь завтра з цієї лікарні”, – написав публікацію музикант вчора, додавши, що висловлює велику подяку своїм лікарям.

 

Джерело Телеканал новини «24»
10.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close