Україна і світ

Другий блок санкцій США проти РФ може передбачати зниження рівня дипвідносин

Другий блок санкцій США проти РФ може передбачати зниження рівня дипвідносин

Другий блок санкцій США щодо Росії, пов’язаних із отруєнням екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля в британському місті Солсбері, може позначитися на дипломатичних відносинах між Вашингтоном і Москвою,

Про це заявив високопоставлений представник держдепартаменту США, передає “Інтерфакс”.

Він зазначив, що, окрім припинення дипломатичних відносин, до другого блоку санкцій можуть входити “такі заходи, як заборони на імпорт і експорт, а також різного роду обмеження в сфері авіаперевезень”.

Крім того, представник Держдепартаменту заявив, що у разі введення другого блоку санкцій США використовуватимуть свій вплив, щоб протистояти фінансовому сприянню Росії з боку будь-яких міжнародних фінансових організацій, а також можуть ввести заборону на видачу кредитів від американських банків.

Нагадаємо, 8 серпня у США повідомили про запровадження нових санкцій проти Росіїчерез отруєння у березні у Великобританії колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Окрім цього, Штати розробляють нові санкції проти Росії, які стосуватимуться пропутінських олігархів. Такий законопроект напередодні представили сенатори з Республіканської і Демократичної партій США. Нові санкції щодо Російської Федерації покликані покарати її, якщо вона втручатиметься у вибори до законодавчих органів США, які відбудуться у листопаді. Сенатор-демократ Бен Кардін вважає, що заяви Трампа дають Москві сигнал, що вона може продовжувати втручатись в американські політичні процеси.

Також додамо, що у квітні 2018 року Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. У переліку – олігархи, які наближені до президента Росії Володимира Путіна. Загалом у списку 38 російських бізнесменів, офіційних осіб та компаній. За кілька днів російські олігархи втратили близько 12 мільярдів доларів.

Джерело Телеканал новини «24»
09.08.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close