Україна і світ

Десна – Чорноморець: відео голів матчу

“Десна” вдома приймає “Чорноморець” в рамках 15-го туру української Прем’єр-ліги. У другому таймі перемагають господарі поля.

У першому таймі “Чорноморець” провів краще гру і створив більше небезпечних моментів, але під кінець тайму Рижук отримав другу жовту і залишив “моряків” вдесятьох.

На початку другої половини гри “Десна”  почала активно користуватися більшістю і одразу її реалізувала. Після навісу Дениса Фаворова з лівого флангу у Артема Фаворова удар не вийшов, але м’яч відскочив під удар Безбородьку, який з близької відстані завдав точного удару – 0:1.

Відео голу Безбородька у ворота Чорноморця

Вже за декілька хвилин господарі поля подвоїли свою перевагу. На 64-й хвилині той же Денис Фаворов з лівого флангу навісив на дальню штангу, Волков в дотик скинув м’яч на лінію воротарського майданчика і Артем Фаворов розстріляв ворота.