Україна і світ

Депутати відправили у відставку мера Полтави, відомого своїм конфліктом із суддею

Депутати відправили у відставку мера Полтави, відомого своїм конфліктом із суддею

У п’ятницю, 14 вересня, депутати Полтавської міської ради проголосували за відставку міського голови Олександра Мамая, а також схвалили рішення про розпуск міськвиконкому.

Про це повідомляє “Полтавщина”.

Так, під час позачергової сесії Полтавської міськради депутати визнали незадовільною роботу Мамая і достроково припинили його повноваження. Це рішення шляхом таємного голосування підтримали 29 з 42 депутатів міськради. Свої голоси “за” віддали всі депутати, які взяли участь у голосуванні.

За словами депутатів, підставами для дострокової відправки у відставку мера Полтави стали “численні порушення Конституції і законів України, прав і свобод громадян”.

До слова, Мамай вперше був обраний мером Полтави в жовтні 2010 року. Він отримав підтримку 61,64% виборців.

Чим відомий Олександр Мамай? Мер Полтави відомий своїм конфліктом з суддею Ларисою Гольник. У 2014 році до судді Октябрського суду Полтави Гольник надійшла справа про корупційне адмінправопорушення щодо Мамая, яку вона почала розглядати. Мамай не з’являвся на засідання, тому його доставляли до суду примусово. Гольник стверджує, що зі сторони мерії на неї чинився тиск, їй пропонували хабар та погрожували. Сам Мамай розголошував телефон і домашню адресу судді. У листопаді 2017 на Гольник та її чоловіка було скоєно напад, за яким, на думку судді, стоять мер та голова суду.

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close