Україна і світ

Де очікується ”спалах” раку: моторошний прогноз

Де очікується ''спалах'' раку: моторошний прогноз

До кінця 2018 року майже половина всіх випадків онкозахворювання і значна частина смертей від раку спостерігатиметься у країнах Азії.

Такий прогноз був зроблений у доповіді Міжнародного агентства з вивчення раку (МАВР).

“Цифри показують, що кожен п’ятий чоловік і одна з шести жінок у своєму житті вже хворіють або захворіють на рак”, – йдеться у статті.

З 36 видів онкозахворювань найпоширенішими є рак легенів, молочної залози і кишечника. Рак кишечника займає третину від усіх випадків смертей раку в усьому світі.

За словами фахівців Міжнародного агентства з вивчення раку, до кінця 2018 року у всьому світі буде зафіксовано 18,1 мільйона нових випадків захворювання на рак.

Раніше науковці зазначали, що через недостатню фізичну активність близько 1,4 мільярда осіб у майбутньому ризикують зіткнутися з цукровим діабетом 2-го типу, серцево-судинними захворюваннями, старечим недоумством, раком грудей і товстої кишки.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close