Україна і світ

Цукерберг розповів про готовність Facebook протистояти втручанню у вибори

Цукерберг розповів про готовність Facebook протистояти втручанню у вибори

Facebook напередодні виборів у США є більш пристосований протидії можливому втручанню в вибори і інформаційним атакам, ніж на перзидентських виборах 2016 році.

Про це 13 вересня розповів Марк Цукерберг у своєму блозі, передає “Інтерфакс-Україна”.

“У 2016 році наші системи безпеки були спрямовані проти традиційних кібератак, таких як фішинг, хакерська діяльність і шкідливі програми. Ми виявили ці загрози і повідомили уряд, а також усіх, хто постраждав. Чого ми не врахували, так це скоординованих дій з-за кордону за рахунок мережі підставних акаунтів, що поширюють розбрат і дезінформацію”, – написав Цукерберг.

6 листопада 2018 року в США відбудуться проміжні вибори, на яких буде повністю переобрано склад Палати представників Конгресу США, а також будуть обрані 25 з 100 американських сенаторів. Тоді ж відбудуться вибори губернорів у 39 штатах.

Нагадаємо, 21 серпня Сполучені Штати розширили санкції проти Росії через її вороже кібервтручання. Окрім того, 27 серпня набрав чинності ще один пакет санкцій Сполучених Штатів Америки проти Росії. Так, Держдеп перестане видавати ліцензії на експорт зброї та продукції подвійного призначення до Росії, за винятком експорту в космічній галузі та у сфері цивільної авіації. Москву позбавлено будь-яких кредитів, кредитних гарантій та іншої фінансової підтримки з боку Америки.

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close