Україна і світ

Чому Холодницькому виписали лише догану, а Ситнику готують підозру: відповідь Луценка

Як відомо, керівнику САП Назару Холодницькому, який “злив” інформацію про перебіг справ, проте йому виписали лише догану. Натомість директорові НАБУ Артему Ситнику готують підозра та загрожують позбавленням волі.

Про це повідомила кореспондентка 24 каналу у прямому ефірі з форуму “Ялтинська європейська стратегія”, на якій був присутній генеральний прокурор Юрій Луценко.

Ситуацію, що склалася Юрій Луценко пояснив тим, що, мовляв, це юридична справа, а тому саме в юридичному порядку Холодницькому могли виписали лише догану, а от Ситник отримає вже більш серйозне покарання. Йому загрожує три роки позбавлення волі.

Кваліфікація дій Ситника і Холодницького з юридичної точки зору є зовсім різною. Пан Холодницький вів розмови із фігурантом справи, в ході яких він передавав відомості про саму справу. Стосовно ж пана Ситника, то він дослівно читав матеріали НСРД, які несли дані, що принижують честь прослухованих осіб,
– заявив Луценко.

Офіційно підозру зможуть підготувати та підписали лише тоді, коли отримають інформацію з телефонів Седлецької та Бердинських.

Крістіна Бердинських, яка також відвідала форум “YES” особисто запитала в Луценка, чому їм стали потрібні їх особисті дані за такий довгий період, прокурор зазначив, що вони не просили доступ до особистої інформації. Генпрокурор навіть пообіцяв, що вони публічно оприлюднять відповідь оператора.

Нагадаємо, 27 серпня Печерський райсуд Києва на вимогу ГПУ дав дозвіл отримати від провайдера інформацію з телефону керівниці програми журналістських розслідувань “Схеми” Наталії Седлецької. Вона разом з низкою інших журналістів проходить свідком у справі про можливе розголошення державної таємниці і даних досудового розслідування директором Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником.

ХРОНІКА ПОДІЙ

 • 5 вер
  2018

  Доступ ГПУ до телефону журналістки “Схем”: з’явилася реакція США

 • 5 вер
  2018

  Питання доступу ГПУ до телефону журналістки Седлецької розглянув комітет Верховної Ради

 • 5 вер
  2018

  Луценко відмовився говорити про доступ ГПУ до телефону Седлецької: заява журналістки

 • 5 вер
  2018

  Доступ ГПУ до телефону журналістки “Схем”: Луценко запропонував Седлецькій зустрітися

 • 4 вер
  2018

  Скандальні розслідування “Схем”: ГПУ отримала доступ до персональних даних редакторки програми

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close