Україна і світ

Чому у Кремлі не буде перевороту: пояснення екс-депутата Думи

Чому у Кремлі не буде перевороту: пояснення екс-депутата Думи

Колишній депутат Держдуми Ілля Пономарьов вважає, що в Кремлі зараз не буде перевороту, оскільки непомітна явна альтернатива президенту Російської Федерації Володимиру Путіну.

Таку думку висловив колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов, передає “Главред”.

За його словами, очікувати на переворот у Кремлі найближчим часом не варто, оскільки явна альтернатива Путіну поки є непомітною. Водночас він зауважив, що російська опозиція не має бажання створювати таку альтернативу.

“Будь-який переворот, тим більше, революція, є можливими тільки тоді, коли є явна помітна та зрозуміла альтернатива тим, хто його здійснює, однак наразі таке не спостерігається”, – переконує політик.

За його словами, колосальною проблемою російської опозиції є нездатність і навіть небажання подібну альтернативу створити.

І корінь цієї проблеми полягає у тому, що альтернатива, яка була б добре сприйнятою суспільством, лежить або на галявині “лівих” сил, або націоналістичних. А альтернатива, яку б хотіли еліти, що перебувають у оточенні Путіна, що є тими частинами, які підтримують несистемну опозицію, – це альтернатива неоліберальна, яку суспільство навряд чи буде готовим підтримати,
– вважає колишній російський депутат.

У зв’язку з вищевикладеним він навів “класичний приклад” – ситуація з пенсійною реформою, коли те, що зробив Путін, це було саме тим, до чого закликав такий видний російський опозиціонер Олексій Навальний у програмі своєї незареєстрованої партії та під час виборів на посаду мера Москви.

“Однак зараз, коли з цієї ж ініціативою вийшов Путін, Навальний тут же розвернувся на 180 градусів і почав це критикувати. Люди все це бачать, і тому не хочуть повернутися в ситуацію 90-х років або потрапити в ту ситуацію, яка зараз є в Україні, коли політична думка підганяється під одномоментні інтереси за рахунок більшості населення”, – констатував Пономарьов.

Джерело Телеканал новини «24»
14.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close