Україна і світ

Чому ракета впала на подвір’я школи у Личичанську: версія військових

Чому ракета впала на подвір'я школи у Личичанську: версія військових

Падіння частини ракети на подвір’я школи у Лисичанську Луганської області могло стати наслідком збиття ворожих безпілотників з боку українських військових. За їхніми словами, вони ухвалили рішення щодо застосування засобів ПВО, оскільки була загроза як мирним жителям, так і місцевому нафтопереробному заводу.

24 канал повідомляв, що у Лисичанську (контрольована частина Луганської області) на подвір’я місцевої школи впала частина ракети. Місцеві жителі переконували, що було щонайменше два вибухи. У підсумку навчання у школі припинили та близько 700 дітей евакуювали.

Згодом у оперативному командуванні “Північ” сповістили, що у Лисичанську українські військові намагалися збити ворожі безпілотники.

Уранці 12 жовтня чергові засоби протиповітряної оборони оперативно-тактичного угруповання “Північ” виявили два безпілотні літальні апарати, які пересікли лінію розмежування та рухались у напрямку Лисичанського нафтопереробного заводу. Обидва БПЛА було ідентифіковано як ударні та ті, що несуть загрозу життю та здоров’ю мирних жителів. Було ухвалено рішення на застосування засобів ППО. В результаті відбиття повітряної атаки один безпілотний літальний апарат противника було збито, другому вдалось повернутися на непідконтрольну територію,
– зазначається у дописі.

Також у оперативному командуванні переконують, що ураження повітряної цілі відбулось на висоті 2 тисячі метрів.

“Під час ураження ніхто із цивільного населення не постраждав. Цей випадок вкотре підтверджує цинізм і нахабство ворога. Бо саме цими днями у Лисичанську та Сєвєродонецьку проходять святкові заходи до Дня захисника України”, – додають воїни.

Зауважимо, що у повідомленні немає жодних слів, що одна із ракет упала на подвір’я школи, але у коментарях користувачі пишуть, що саме фрагменти однієї із вищезазначених якраз і впали на подвір’я школи.

“Бачили два постріли – абсолютно ідентичні. Хто куди полетів або не долетів не зрозуміло, а деталі у дворі 27 школи бачили”, – розповідають користувачі.

 

Джерело Телеканал новини «24»
13.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close