Львівський портал

Через сильний туман у Львові скасовано ряд авіарейсів

Через сильний туман у Львові не змогли здійснити посадку літак із Берліну та Анталії, а рейс Львів – Мюнхен – Львів узагалі скасовано. Про це свідчить онлайн табло аеропорту Львів.

 

За даними прес-служби аеропорту, сьогодні, 10 жовтня, склалися несприятливі метеоумови у МА «Львів» ім. Данила Галицького через сильний туман.

«Показники горизонтальної видимості на злітно-посадковій смузі становили 150 метрів, вертикальної видимості – 30 метрів. У зв’язку з такою ситуацією внесено зміни до двох рейсів: Рейс M9263 Київ-Львів авіакомпанії «Мотор Січ» затримується з вильотом з Києва до 11-00 (за планом приліт о 11-15). Рейс LH2550 Мюнхен – Львів авіакомпанії Lufthansa скасовано», – йдеться у повідомленні.

Літаки із Анталії та Берліна завернули на запасні аеродроми.

«Рейс UH3009 Анталія-Львів повернув на запасний аеродром у Міжнародний аеропорт «Бори́спіль». Рейс W6 6770 Берлін-Львів перенаправлено у Міжнародний аеропорт «Кошице». Пасажирів з Кошице буде доставлено у Львів автобусним сполученням», – йдеться у повідомленні.

Також з причини несвоєчасного прибуттям з попередніх рейсів, рейс PS5266 Шарм-Ель-Шейх-Львів затримується з вильотом зі Львова до 16.05.

У ці хвилини туман розвіявся і робота львівського летовища повернулася до звичного режиму. Усі інші рейси очікуються за розкладом.


Джерело ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ
2018-10-10 13:05:14
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:
Close