Україна і світ

Через 20 років ми будемо скаржитися на те, що Google занадто багато про нас знає

Один з найгеніальніших людей сучасності Віталік Бутерін на 15-й Ялтинській європейській стратегії поділився своїми думками про розвиток ринку блокчейн в світі.

Через 20 років ми будемо скаржитися на те, що Google занадто багато про нас знає

Блокчейн-технології зроблять наш світ кращим, проте через 20 років ми будемо скаржитися на те, що інновації та технології, такі як Google, будуть знати про кожного з нас занадто багато, вважає канадсько-російський програміст Віталік Бутерін, який в 2014-му році виграв премію World Technology Award (випередивши в ній Марка Цукерберга) Віталік Бутерін.

Геніальний програміст поділився своєю думкою про майбутнє планети на 15-й Ялтинській європейській стратегії (YES), яка проходить з 13-го по 15-е вересня 2018 року в Києві.

– Мене найбільше цікавлять ідеї та мене мало цікавлять виступи або будь-які лекції, – заявив Бутерін. – Хочу сказати, що через 20 років інновації просунуться вперед. Google буде знати про кожного з нас так багато, що люди будуть скаржитися на це. Є ймовірність, що ми побачимо збільшення рівня тривалості життя людей на 5-10 років.

Джерело ФАКТИ. ICTV
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close